8. kolejka I ligi rugby

Wyniki 8. kolejki:

Lechia Gdańsk - Pogoń Siedlce 62:12 (43:5).
Lechia: Tomasz Rokicki 15, Zorab Zwiadadze 12, Piotr Piszczek 10, Robert Kuźmiński 5, Karol Chedesz 5, Mariusz Michalak 5, Paweł Lenartowicz 5, Grzegorz Śliwiński 5
Pogoń: Łukasz Powałka 5, Paweł Żelazowski 5, Bartłomiej Nasiłowski 2.

Salwator Juvenia Kraków - WMPD-PUDiZ Olsztyn 32:7 (20:0).
Salwator Juvenia: Konrad Jarosz 9, Maciej Mączka 5, Jakub Jasiński 5, Jacek Bielawski 5, Marcin Sokołowski 5, Jarosław Tomcik 3;
WMPD-PUDiZ: Przemysław Bekier 5, Adrian Nowacki 2.

Budowlani Łódź - MACH Czarni Pruszcz Gdański 92:0 (38:0)
Budowlani Łódź: Tomasz Grodecki 22, Artur Maros 15, Maciej Pabjańczyk 10, Grzegorz Dułka 10, Maciej Maciejewski 10, Piotr Gomulak 5, Dariusz Kaniowski 5, Kacper Ławski 5, Dominik Sparciak 5, Przemysław Szyburski 5.

Arka Gdynia - Folc AZS AWF Warszawa 24:5 (10:0)
Arka Gdynia: Marcin Macoń 9, Mariusz Motyl 5, Łukasz Szostek 5, Marcin Zembroń 5,
Folc AZS AWF Warszawa: Tomasz Jędral 5.

Posnania Poznań - Ogniwo Sopot 36:5 (24:0)
Posnania Poznań: Jurij Buchało 6, Paweł Najdek 5, Tomasz Nowak 5, Tomasz Gruszczyński 5, Kamil Dudkowski 5, Krzysztof Zając 5, Tobert Bosiacki 5.
Ogniwo Sopot: Daniel Podolski 5.

Tabela (mecze, zwycięstwa, remisy,porażki, małe punkty, punkty - w tym bonusowych, różnica)
1. Salwator Juvenia 8 7 0 1 202-127 32 (4)+75
2. Budowlani Łódź 8 5 0 3 288-890 24(4)+199
3. Folc AZS-AWF 8 5 0 3 221-149 23(3)+72
4. Arka Gdynia 7 5 0 2 190-91 23(3)+99
5. Lechia Gdańsk 6 4 0 2 226-79 21(5)+147
6. Posnania Poznań 7 4 0 3 211-102 20(4)+109
7. WMPD-PUDiZ 8 2 0 6 111-176 12(4)-65
8. Ogniwo Sopot 6 2 0 4 65-143 9(1)-78
9. MACH Czarni 8 2 0 6 92-367 9(1)-275
10. Pogoń Siedlce 8 1 0 7 68-351 5(1)-283

Mecze w następnej kolejce:

08.11.2008:

Ogniwo Sopot - Salwator Juvenia Kraków (12.30)
Folc AZS-AWF Warszawa - Budowlani Łódź (13.00)
Pogoń Siedlce - Arka Gdynia (13.00)
WMPD-PUDiZ Olsztyn - Lechia Gdańsk (13.00)
MACH Czarni Pruszcz Gdański - Posnania Poznań (14.00)

W dniu 31.10.2008 rozegrany zostanie zaległy mecz: Ogniwo Sopot - Arka Gdynia (14.30)ieżowych ME (U-21).

Dodaj komentarz