Szkolenie

widzimy swoją misję w kształtowaniu młodych ludzi. Opieramy zespół na wychowankach i staramy się przygotowywać ich nie tylko do gry, ale również do życia. Klub ma pomagać im w wyborze ścieżki i stawianiu pierwszych kroków w dorosłym życiu.

Zespół

rugby jest jednym z najbardziej zespołowych sportów świata. Jednostka na boisku nie znaczy nic bez wsparcia kolegów. Zaszczepiamy w naszych zawodniczkach i zawodnikach umiejętność współpracy w grupie.

Społeczność

klub rugby na całym świecie to wielka rodzina. Do tego dążymy również w Krakowie. Wraz z rodzinami naszych zawodników, kibicami oraz sympatykami klubu tworzymy społeczność, która się wspiera i lubi ze sobą spędzać czas.

Dyscyplina

wartości jakie niesie ze sobą sport są niezwykle przydatne w codziennym życiu. Dyscyplina, poddanie się reżimowi treningowemu, ciężka praca – to wszystko uczy wytrwałości i pozwala osiągać więcej celów w życiu codziennym.

Dziedzictwo

nasz stadion mieści się w sercu Krakowa. Nasza historia sięga końca XIX wieku. Jesteśmy związani z tym miastem, szanujemy i jesteśmy dumni z naszej historii.

Lokalność

nasi zawodnicy pochodzą nie tylko z Krakowa, ale całej Małopolski. Wspieramy rozwój dzieci z mniejszych miejscowości i zawsze podkreślamy miejsce na mapie, które reprezentujemy na boisku.

Pasja

jesteśmy zaangażowani w to co robimy. Oddajemy się rugby z pasją i wiemy, że wyniki przyjdą z czasem jako wypadkowa naszego poświęcenia i czasu.