Sobota z rugby w Krakowie

Pierwszoligowa rywalizacja Salwator Juvenii z WMPD Olsztyn to nie jedyna atrakcja związana z rugby, jaka czeka naszych kibiców w najbliższą sobotę (25.10.08). Mecz pierwszej drużyny będzie oczywiście punktem głównym całego dnia, ale przed i po nim obserwować będzie można równie ciekawe pojedynki.

Dzień otworzy drugi już mecz ligi regionalnej, w którym Salwator Juvenia II walczyć będzie o zwycięstwo z RC Ruda Śląska. Tydzień temu rezerwy Smoków uporały się w swym debiucie z RC Częstochowa, a teraz muszą potwierdzić swoje umiejętności przeciwko piętnstce, której poziom gry jest wielką niewiadomą. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 10:30.

O 13:00 na płytę główną wbiegnąliderzy tabeli z nieprzewidywalnym WMPD Olsztyn. Drużyna z północy przegrywała mecze z potencjalnie słabszymi przeciwnikami, a potrafiła na własnym terenie ograć Posnanię. Mecz do łatwych nie będzie więc na pewno należeć. Przede wszystkim będzie to pojedynek dwóch najsliniejszych i najlepiej zorganizowanych formacji młyna w Polsce.

Po meczu Smoków kibice powinni pozostać na trybunach, gdyż o 15:30 rozpocznie się turniej Oldbojów, w którym wystąpi reprezentacja Polski Południowej, Moraw oraz Ukrainy. Emocji na pewno nie zabraknie, gdyż pomimo nazwy, zawodnicy w tej grupie wiekowej potrafią zaskoczyć rajdami, dynamicznymi zwodami, czy efektownymi szarżami.

Zapraszamy na nasz obiekt od godziny 10:30 do zapadnięcia zmroku! Będzie na co popatrzeć!