Krakow Rugby Festival 2019

Czym jest słynny duch rugby? Czym jest prawdziwa rugbowa atmosfera? Jak bawią się rugbiści podczas trzeciej połowy? Na te wszystkie pytania bardzo łatwo znaleźć odpowiedź. Wystarczy przyjść na Krakow Rugby Festival w najbliższy weekend, 22 i 23 czerwca i bawić się z rugbistkami i rugbistami z całego świata. W sobotę głównie boiskowa rywalizacja, a w niedzielę każdy kibic i miłośnik rugby (również początkujący) znajdzie coś dla siebie!

Podczas Krakow Rugby Festival, do Krakowa co roku ściąga kilka lub nawet kilkanaście drużyn z całego świata. Również w tym roku, w rywalizacji 10-osobowych zespołów wezmą udział składy z Anglii, Irlandii, Francji, a nawet... Korei! Zagrają rugbistki oraz rugbiści Juvenii Kraków, a także Miedziowe Lubin.

Rozgrywki zaczynają się w każdy dzień o 10:00 i trwają do około 18:00.
To co dzieje się potem jest równie istotna, jak rywalizacja na boisku! Trzecia połowa to podstawa Krakow Rugby Festival i każdy kto przyjdzie bawić się z uczestnikami, będzie mógł przekonać się, że trudno znaleźć gdzie indziej tak dobrych kompanów do wspólnej zabawy, jak pośród rugbistów.

Co więcej podczas wydarzenia, gościem Juvenii oraz organizatorów będzie Duaine Lindsay trener reprezentacji Polski w rugby.
Pod Wawel zawitają również władze klubu Plymouth Albion, do którego na letni staż mają wyjechać Michał Jurczyński oraz Marcin Morus.

Na stadionie nie zabraknie strefy cateringowej z jedzeniem oraz napojami chłodzącymi. Sobotnie spotkania poprowadzi czterech sędziów z Wysp Brytyjskich.
W niedzielę po zakończeniu zmagań na boisku, każdy będzie mógł spróbować swoich sił z "jajem", a także wraz z rodziną lub przyjaciółmi wystartować w okołorugbowych konkurencjach parasportowych!
Na koniec koncert na żywo i zabawa wśród międzynarodowej rugbowej braci!

Sobota/niedziela 22/23.06.2019
10:00-18:00 (a potem 3. połowa)
Stadion Juvenii Kraków
Emocje sportowe i doskonała zabawa