DahliaMatic nowym sponsorem Juvenii

Przed startem nowego sezonu, Juvenia Kraków pozyskała nowego sponsora. DahliaMatic – należąca do międzynarodowej Grupy Asseco – to jedna z największych polskich firm konsultingowo-wdrożeniowych w zakresie rozwiązań IT. Współpraca pozwoli na rozwój nie tylko zespołu seniorów, ale również sekcji kobiecych oraz młodzieży.<.b>

– Juvenia zwróciła się do nas z prośbą o pomoc. Sprawdziliśmy, czego dokładnie od nas potrzebują sportowcy i na czym miałoby polegać nasze wsparcie. Szybko się okazało, że zespół zaraził nas swoją pasją i entuzjazmem. Ogromne wrażenie zrobiło na nas także wychowanie drużyn juniorskich i młodzieży w duchu fair play. DahliaMatic rośnie i umacnia swoją pozycję na rynku, dlatego postanowiliśmy, że w nadchodzącym sezonie pomożemy i wesprzemy Juvenię – powiedział Rafał Ościak z DahliaMatic.

Rozmowy z nowym partnerem prowadził wieloletni zawodnik i kapitan Juvenii, a obecnie członek zarządu klubu, Rafał Budka. - Sport to dla naszych zawodników przede wszystkim jedna z dróg rozwoju oraz samorealizacji. Cieszymy się, że firma DahliaMatic doceniła naszą drużynę i już teraz bardzo dziękujemy za pomoc, która w takiej postaci jest dla nas bardzo cenna – przyznał.

DahliaMatic to firma, która pomaga budować przewagę konkurencyjną przedsiębiorstw, doradzając w wyborze, dostarczając, wdrażając i integrując wiodące na świecie systemy wspierające zarządzanie klasy ERP i BI – SAP, Oracle oraz Microsoft.

Dzięki rozległej wiedzy i doświadczeniu swoich ekspertów, popartym referencjami kompetencjom oraz umiejętności szybkiego i elastycznego reagowania na realia rynkowe DahliaMatic podczas swoich wdrożeń poprawia wydajność i modernizuje przedsiębiorstwa. Współuczestniczy w modyfikacji procesów i dostosowuje je do zmieniających się wymogów zarówno w dużych i średnich firmach, podmiotach z sektora MSP, jak i w instytucjach publicznych.

DahliaMatic jest na rynku już ponad 15 lat. Od 1 lipca 2016 roku wchodzi w skład Grupy Asseco i funkcjonuje na Polsce w ramach nowej struktury organizacyjnej, której trzon stanowią Asseco Poland, Asseco Business Solutions, Asseco Data Systems oraz DahliaMatic.