Terminarz rundy jesiennej 2008/2009

Oto kalendarz spotkań rundy jesiennej sezonu 2008/09 I ligi rugby:

24.08.2008; III runda - I liga
Folc AZS Warszawa - WMPD-PUDiZ Olsztyn
Budowlani Łódź - Ogniwo Sopot
Arka Gdynia - Posnania Poznań
Lechia Gdańsk - Juvenia Kraków
Czarni Pruszcz Gdański - Pogoń Siedlce

30/31.08.2008; IV runda - I liga, I runda - II liga
Ogniwo Sopot - Folc AZS Warszawa
Posnania Poznań - Budowlani Łódź
Juvenia Kraków - Arka Gdynia
Lechia Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański
WMPD-PUDiZ Olsztyn - Pogoń Siedlce

6/7.09.2008; V runda - I liga, II runda - II liga
Folc AZS Warszawa - Posnania Poznań
Budowlani Łódź - Juvenia Kraków
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański - WMPD-PUDiZ Olsztyn
Pogoń Siedlce - Ogniwo Sopot

13/14.09.2008; VI runda - I liga, III runda - II liga
Juvenia Kraków - Folc AZS Warszawa
Lechia Gdańsk - Budowlani Łódź
Arka Gdynia - Czarni Pruszcz Gdański
Posnania Posnania - Pogoń Siedlce
Ogniwo Sopot - WMPD-PUDiZ Olsztyn

17/20.09.2008 - mecz kontrolny kadry seniorów i kadry U21

27/28.09.2008; VII runda - I liga, IV runda - II liga
Folc AZS Warszawa - Lechia Gdańsk
Budowlani Łódź - Arka Gdynia
Pogoń Siedlce - Juvenia Kraków
WMPD-PUDiZ Olsztyn - Posnania Poznań
Czarni Pruszcz Gdański - Ogniwo Sopot

4.10.2008 mecz FIRA-AER, dywizja 2A Polska - Ukraina (Łódź)

4/5.10.2008 Puchar Polski - runda I

11/12.10.2008; Młodzieżowe Mistrzostwa Europy do lat 21, I runda - I liga, V runda - II liga
Folc AZS Warszawa - Czarni Pruszcz Gdański
Budowlani Łódź - Pogoń Siedlce
Arka Gdynia - WMPD-PUDiZ Olsztyn
Lechia Gdańsk - Ogniwo Sopot
Juvenia Kraków - Posnania Poznań

18/19.10.2008; Młodzieżowe Mistrzostwa Europy do lat 21, II runda - I liga, VI runda - II liga
Juvenia Kraków - Czarni Pruszcz Gdański
WMPD-PUDiZ Olsztyn - Budowlani Łódź
Ogniwo Sopot - Arka Gdynia
Posnania Poznań - Lechia Gdańsk
Pogoń Siedlce - Folc AZS Warszawa

25/26.10.2008; VIII runda - I liga
Arka Gdynia - Folc AZS Warszawa
Budowlani Łódź - Czarni Pruszcz Gdański
Lechia Gdańsk - Pogoń Siedlce
Juvenia Kraków - WMPD-PUDiZ Olsztyn
Posnania Poznań - Ogniwo Sopot

8/9.11.2008; IX runda - I liga
Folc AZS Warszawa - Budowlani Łódź
Pogoń Siedlce - Arka Gdynia
WMPD-PUDiZ Olsztyn - Lechia Gdańsk
Ogniwo Sopot - Juvenia Kraków
Czarni Pruszcz Gdański - Posnania Poznań

15.11.2008 mecz FIRA-AER, dywizja 2A Czechy - Polska (Praga)

22/23.11.2008 X runda - I liga
Czarni Pruszcz Gdański - Folc AZS Warszawa
Pogoń Siedlce - Budowlani Łódź
WMPD-PUDiZ Olsztyn - Arka Gdynia
Ogniwo Sopot - Lechia Gdańsk
Posnania Poznań - Juvenia Kraków

Dodaj komentarz