Tak dla Pucharu, nie dla ligi regionalnej

W najbliższą niedzielę, 16.11.08, o godzinie 13:30 rozpocznie się ostatni mecz Salwator Juvenii na własnym terenie, przed przerwą zimową. Tym razem będzie to półfinał Pucharu Polski, w którym przeciwko Smokom zagrają Budowlani Łódź. Aktualni wicemistrzowie kraju przyjeżdżają do Krakowa już drugi raz w tym sezonie. Za pierwszym razem przegrali z aktualnym liderem tabeli. W tej chwili, podobnie jak wtedy, siły są wyrównane.

W drużynie gości nie zagra powołany do kadry Polski Michał Królikowski, natomiast w szeregach gospodarzy zabraknie Grzegorza Falka. Grzesiek przeszedł dzis operację stawu obojczykowo - barkowego, która zakończyła się pomyślnie. Nasz reprezenant opuści szpital w najbliższy piątek, jednak na boisko pwróci dopiero wiosną 2009.

Nie odbędzie się natomiast, planowane na niedzielę spotkanie ligi regionalnej. Koliber Sosnowiec nie jest w stanie przyjechać do Krakowa i mecz został przełożony o tydzień do przodu. Nad rozegraniem meczu sparingowego z rezerwami Krakowian zastanawiają się natomiast Biało-Czarni Nowy Sącz. Ostateczna decyzja zapadnie jednak prawdopodobnie dopiero w piątek przed południem.

Dodaj komentarz