Smoki znów na "piątkę"

Podobnie, jak przed rokiem, Juvenia Kraków zajęła piąte miejsce w mistrzostwach Polski w rugby 7. Smoki ostrzyły sobie zęby na grę o medale, ale niestety z półfinałów wyeliminowała ich grupowa porażka z Orkanem Sochaczew.

Grająca pod wodzą Łukasza Kościelniaka drużyna, zaczęła zmagania od wysokiego zwycięstwa 44:0 z RT Olsztyn. To miała być mocniejsza rozgrzewka przed najważniejszym starcie z sochaczewskim Orkanem. Niestety zespół, który specjalnie na mistrzostwa sprowadził swoich wychowanków z czołowych polskich klubów, okazał się zbyt silny, pokonując krakowian 28:0. Tym samym Juvenii została gra o 5. miejsce.

W pierwszym z decydujących spotkań Smoki po zaciętym meczu pokonały Pogoń Siedlce 24:19. W decydującym starciu ponownie nie zabrakło emocji, ale i tym razem krakowianie okazali się lepsi, pokonując Czarncyh Pruszcz Gdański 21:17. Mistrzem Polski została Posnania Poznań, która w finale odprawiła Orkan Sochaczew 14:7.

Juvenia zagrała w składzie:Maciej Dorywalski, Michał Jurczyński, Nestor Aguirre, Marcin Morus, Dariusz Janik, Jakub Rapacz, Krzysztof Gola, Jakub Syska, Jacek Kozioł, Mateusz Polakiewicz, Grzegorz Gołębiowski i Arkadiusz Korusiewicz.