Juvenia - Orkan: najważniejszy mecz rundy

Już w najbliższą sobotę 11.04.2015 o godz. 13:00 w meczu 7. kolejki rundy wiosennej Ekstraligi rugby Juvenia podejmie Orkan Sochaczew.

Mecz z Orkanem Sochaczew będzie jednym z najważniejszych w rundzie wiosennej. Pogoń Siedlce uciekła już pozostałym trzem drużynom, dlatego walka o utrzymanie toczyć się będzie między Juvenią, Posnanią oraz Orkanem. Krakowianie mimo zajmowania bezpiecznego, szóstego miejsca nie są wcale w komfortowej sytuacji. Z dorobkiem 16 punktów tylko o dwa oczka wyprzedzają rugbistów z wielkopolski i o trzy swoich sobotnich rywali. Dlatego starcie z ekipą z Sochaczewa będzie miało ogromne znaczenie dla kształtu tabeli i sytuacji przed decydującymi rozstrzygnięciami.

Orkan przyjedzie do Krakowa z pewnością bardzo mocno zmotywowany i zdeterminowany do tego, by uciec z ostatniego miejsca w tabeli. W pierwszym starciu tych dwóch ekip w bieżącym sezonie górą były Smoki, wygrywając u siebie 24:7. W kolejnym pojedynku krakowianie zmiażdżyli gości z Sochaczewa 45:8, ale trzecia potyczka należała już do Orkana, który na własnym terenie odpłacił się pięknym za nadobne, triumfując 37:0.

W sobotę zapowiada się więc być może najważniejszy mecz rundy. Prognozy pogody zapowiadają piękne słońce, więc tym bardziej zapraszamy wszystkich kibiców by wsparli krakowian w walce o utrzymanie w polskiej elicie! Wstęp jak zawsze wolny!

Dodaj komentarz