Partnerzy

Miasto Kraków

Miasto Kraków
Od wielu lat, we współpracy z UM Kraków realizujemy kilka różnych projektów miejskich wspierających rozwój sportowy dzieci i młodzieży. W 2018 roku są to programy: „Droga do Mistrzostwa” i „Sportowy Sukces”.

Ministerstwo Sportu i Turystyki

Ministerstwo Sportu i Turystyki
W 2018 roku już po raz trzeci realizujemy „Program Klub”. To innowacyjny model bezpośredniego wsparcia małych i średnich klubów sportowych. Dofinansowanie może pozyskać każdy klub działający przez co najmniej trzy lata w formie stowarzyszenia i prowadzący szkolenie sportowe, które skierowane jest do dzieci i młodzieży do 18. roku życia.

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
W 2018, ze wsparciem Urzędu Marszałkowskiego realizowaliśmy projekt: „W drodze do mistrzostwa”, który zakłada wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej w 2018 roku w zakresie szkolenia zawodników z klubów i stowarzyszeń sportowych województwa małopolskiego do udziału w finałach ogólnopolskich współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w ramach państwowego Systemu Sportu Młodzieżowego. Jak widać szkolenie przyniosło doskonałe, złote rezultaty, więc mamy nadzieję na dalszą współpracę w 2019 roku.

Smart Solutions

Smart Solutions to walijska firma zajmująca się rekrutacją wykwalifikowanych pracowników dla różnych gałęzi przemysłu. "Przy wyborze miejsca, w którym otworzymy nasze pierwsze biuro poza Wielką Brytanią, Polska była dla nas dość oczywistym wyborem. W naszych szeregach nie brakuje menedżerów znad Wisły, a Polacy stanowią również znaczący procent rekrutowanych przez nas pracowników. Są też jednymi z bardziej rzetelnych, godnych zaufania i obowiązkowych ludzi. Wielu naszych klientów, również działa na tutejszym rynku, więc tym bardziej jesteśmy dumni, że swoje miejsce znaleźliśmy właśnie w Krakowie – powiedział dyrektor zarządzający Smart Solutions Rob Webb, wyjaśniając też od razu zaangażowanie we współpracę z Juvenią. - W Smart Solutions wszyscy odczuwamy silną więź z rugby. W Walii wspieramy kilka lokalnych klubów, więc współpraca z Juvenią to po prostu wyraz naszej pasji i zaangażowania w rozwój dyscypliny. Chcemy mieć pozytywny wpływ na klub, zawodników, kibiców i całą lokalną społeczność skupioną wokół zespołu krakowskich rugbistów – podkreślił.

SIG

SIG działa w obszarze dystrybucji materiałów budowlanych. Firma jest częścią międzynarodowego koncernu SIG plc z siedzibą w Wielkiej Brytanii, który istnieje od 1956 roku i notowany jest na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. SIG plc obecny jest w 15 krajach Europy, tworząc rozległą sieć około 800 oddziałów handlowych, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Beneluksie, Bułgarii, Francji, Irlandii, Węgrzech, Turcji. Działanie firmy cechuje wielopłaszczyznowość: dostarcza produkty zarówno do indywidualnych, jak i instytucjonalnych odbiorców. Od małych obiektów (np. budowa domów jednorodzinnych) po potężne inwestycje (hale sportowe, centra handlowe, lotniska). W Polsce SIG posiada ponad 50 oddziałów, które swoją siecią dystrybucji obejmują cały kraj.

Nowy Styl Group

Nowy Styl Group to europejski lider w zakresie kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej. Unikatowy model biznesowy firmy pozwala dostarczać klientom usługę wyposażania wnętrz w oparciu o dogłębną analizę specyfiki i potrzeb klienta, efektywności, organizacji pracy, ergonomii i akustyki. Dzięki doświadczeniu oraz zapleczu technologiczno-produkcyjnemu każda oferta jest "szyta na miarę".

Firma działa od 25 lat i na Starym Kontynencie zapracowała na pozycję 3. producenta mebli biurowych. Nowy Styl Group regularnie realizuje projekty nie tylko w Polsce, ale również we Francji, Wielkiej Brytanii i na Bliskim Wschodzie.

Baumit

Baumit to firma działająca na polskim rynku od niemal 25 lat. Powstała z połączenia dwóch przodujących w swoich regionach wytwórców materiałów budowlanych, którzy zawarli umowę kooperacyjną, by pod wspólną marką Baumit wytwarzać łatwe w obróbce produkty budowlane wysokiej jakości. Produkty marki Baumit zarówno pod względem jakości, jak i bezpieczeństwa dopasowane są do potrzeb architektów, wykonawców i inwestorów. Firma wytwarza zaawansowane technologicznie produkty, inwestuje w innowacyjne technologie produkcji oraz wciąż buduje nowe zakłady produkcyjne. Wszystko by spełniać oczekiwania klientów/. Tak, aby każdy mieszkał ładniej, zdrowiej i oszczędniej.

Grupa Q

Grupa Q to trzy firmy, które współdzielą wiedzę oraz zasoby, ale zachowują swoją odrębność oraz plany rozwojowe. W skład Grupy Q wchodzą: Centrum Kształcenia i Konsultacji ResQ, ResQmed Sp. z o. o. oraz IQmed Sp. z o. o. Każda z firm ma swoją specjalizację ale wykorzystanie wspólnych zasobów, doświadczenia i wiedzy pozwala na uzyskanie najlepszych efektów i jakości.

Sento

Sento Jest spółką deweloperską działającą na krakowskim rynku nieruchomości i budownictwa od 2000 r. Zajmuje się przygotowaniem i realizacją inwestycji budowlanych w segmencie budownictwa mieszkaniowego. Prowadzi sprzedaż nowych mieszkań, zapewnia obsługę prawną i notarialną. Prowadzi również własny nadzór nad prawidłowym przebiegiem każdej inwestycji. Inwestycje Sento realizowane są z dużą starannością i przy wykorzystaniu jedynie certyfikowanych materiałów. Mieszkania są wygodne i funkcjonalne. Firma dba, aby wysoka jakość wykonania gwarantowała jak najlepsze zaspokojenie oczekiwań przyszłych mieszkańców.

Szkoła Gortata

Szkoła Gortata - Założycielem i podmiotem prowadzącym Szkoły Mistrzostwa Sportowego jest MG13 Spółka z o.o. z siedzibą w Łodzi. Szkoła działa w ścisłej współpracy z Fundacją Marcina Gortata MG13. W roku szkolnym 2017/2018 szkoła prowadzi nabór do klas sportowych Szkoły Podstawowej oraz LO z wiodącymi dyscyplinami: koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, rugby, badminton, piłka nożna i tenis stołowy. Szkoły Mistrzostwa Sportowego o uprawnieniach szkół publicznych mają swoją siedzibę na os. Dywizjonu 303 bl. 66 w ZSO nr 14 w Krakowie. Tam kształcą się zawodnicy Juvenii oraz reprezentacji Polski!